PRACOWNICY OPS W TŁUSZCZU

mgr Katarzyna Rostek – kierownik OPS – pokój nr 19
mgr Joanna Jędrasik –
zastępca kierownika OPS – pokój nr 22
mgr Aneta Łasek –
 główny księgowy – pokój nr 23

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ PRZYZNAWANYCH DECYZJĄ

Krystyna Dybek – specjalista pracy socjalnej, praca w terenie; rejon: Marianów, Brzezinów,  Kozły, Wólka Kozłowska, Rysie ,  Jarzębia Łąka, Moczydło,  Konary,  Tłuszcz : ul. Mała, ul. Słowicza, ul. Radzymińska  Osiedle Kolejowa, Postoliska, Fiukały, ul. Sieroszewskiego, Os. Norwida, Os. Klonowa, Wagan, Waganka, Zakrzewie.   Pokój nr 22

Małgorzata Dzięcioł – specjalista pracy socjalnej, praca w terenie; rejon: Pawłów,  Grabów, Kury, Stryjki,  Dzięcioły,  Pólko,  Wilczeniec,  Szymanówek, Osiedle Słoneczna, Tłuszcz :ul. Racławicka, ul. Kościuszki, ul. Kopernika, ul. Charżewskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Kościelna, ul. Miodowa, ul. Przelotowa, ul. Pszczela, ul. Mokra, ul. Zielna, ul.  Wiosenna, ul. Zgoda, ul. Miła, ul. Radosna, ul. Przelotowa, ul. Żurawia, ul. Piekarska, ul. Łączna, ul. Grzelaka, ul. Rodziewiczówny, ul. Reymonta, ul. Szkolna, ul. Sobieskiego, ul. Powstańców, ul. Polna, ul. Wiejska, ul. Wodospadowa, ul. Wąska, ul. Kraszewskiego, ul. Mickiewicza.   Pokój nr 22

mgr Agnieszka Zdunek – Pracownik socjalny, praca w terenie; rejon: Szczepanek,  Franciszków, Jasienica Mazowiecka, Stasinów, Tłuszcz: ul. Batorego, Jadwinin, Zalesie, Os. Długa, Jasienica Górki, Tłuszcz ul. Szeroka, ul. Lipowa, ul. Boczna.  Pokój nr 20

mgr Błażej Michalczyk – pracownik socjalny, praca w terenie; rejon: Chrzęsne,  Osiedle Borki :ul. Parkowa, ul. Zjazdowa, ul. Zagłoby, ul. Pilawska, ul. Przejazdowa, ul. Świerkowa, ul. Letnia, ul. Sosnowa, ul. Mostowa, ul. Mazowiecka, , ul. ,Mokra Wieś, Łysobyki, Miąse, Tłuszcz ul. Głowackiego, ul. Przemysłowa, ul. Warszawska, Zapole, Jaźwie, Rudniki, Białki, Balcery, Ołdaki.  Pokój nr 20

 

ZESPÓŁ DS. PRACY SOCJALNEJ

mgr Justyna Sobolewska – pracownik socjalny Pokój nr 53

Zespół Interdyscyplinarny

Tłuszcz: Zgoda, Miła, Radosna, Przelotowa, Żurawia, Piekarska, Łączna, Grzelaka, Rodziewiczówny, Reymonta, Szkolna, Sobieskiego, Powstańców, Polna, Wiejska, Wąska, Wodospadowa, Kraszewskiego,  Sieroszewskiego, Racławicka, Sienkiewicza, Kościelna, Miodowa, Przelotowa, Pszczela, Mokra, Zielna, Wiosenna, Borki bloki 1 i 5
Jaźwie, Jadwinin, Stasinów, Szczepanek,

mgr Małgorzata Jurek – pracownik socjalny – Pokój nr 53

Kozły, Wólka Kozłowska, Jarzębia Łąka, Moczydło, Konary, Tłuszcz: Mała, Słowicza, Radzymińska, Osiedle Kolejowa, Fiukały, Borki: Szeroka, Lipowa, Boczna, Jasienica Górki, Łysobyki, Miąse, Zalesie, Szymanówek, Tłuszcz: Charżewskiego, Mickiewicza, Jasienica Mazowiecka, Franciszków, 

Teresa Banaszek – specjalista pracy socjalnej Pokój nr 53

Rudniki, Białki Balcery, Ołdaki, Zapole, Osiedle Borki, Tłuszcz: Przemysłowa, Warszawska, Osiedle Długa, Osiedle Norwida, Batorego, Pawłów, Grabów, Kury, Wilczeniec, Dzięcioły, Pólko, Osiedle Słoneczna, Tłuszcz: Kościuszki, Kopernika, Długa, Orla, Wagan, Waganka, Marianów, Brzezinów, Chrzęsne, ul. Głowackiego, Stryjki, Osiedle Klonowa, Postoliska, Rysie, Mokra Wieś

 

ZESPÓŁ DS. USŁUG

Anna Roguska – specjalista pracy socjalnej Pokój nr 3

mgr Monika Sasin- pracownik socjalny Pokój nr 3

mgr Marta Kułak – pracownik socjalny Pokój nr 3


Małgorzata Jusińska – 
inspektor pokój nr 21
mgr Beata Krawczyk –
inspektor pokój nr 21
Michał Białek – Referent ds. Informatyki pokój nr 3
Justyna Miciukiewicz -inspektor pokój nr 21
Monika Przyborowska –
 Referent pokój nr 3
mgr Adam Kowalski– 
Kierowca
mgr Anna Kujawa – Asystent Rodziny
mgr Aleksandra Skonieczna – aspirant pracy socjalnej, organizator społeczności lokalnej – KIS ul. Warszawska 2
mgr Marta Kułak –
lider KIS – KIS ul. Warszawska 2

 

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH – ul. Powstańców 27

mgr Ewa Boguszewska – kierownik działu świadczeń rodzinnych, pokój nr 4
Halina Uniowska – 
inspektor, pokój nr 1
Magdalena Heciak –
referent pokój nr 1
mgr Olga Małecka – inspektor, pokój nr 5
mgr Ewa Terechowicz –
referent ds. świadczeń, pokój nr 5
Joanna Świderska – referent, pokój nr 1
Anna Sycik –
referent, pokój nr 5

 

Adres elektronicznej skrzynki podawczej : /opstluszcz/skrytka
takrodzina.pl
Miodzio wioska w Tłuszczu
Karta dużej rodziny